5 tipů, jak se sbalit na cestu letadlem

letadloLetenky už nejsou nedosažitelné, naopak mnohdy je možné je koupit za velmi atraktivní ceny. Pokud na dovolenou letíte, mohou vám pomoci naše tipy na balení.

1.       Polovina oblečení - dvakrát více peněz

Uvědomte si, že opravdu nepotřebujete tolik věcí. Vezměte si jen půlku původně plánovaného. Jeden až dva páry bot budou stačit, v hotelech bývají šampóny, fény atd. Můžete si vzít více peněz a případné důležité věci dokoupit

2.       Příruční zavazadlo

Není nic horšího, než po několika hodinách konečně doletět do cílové destinace a muset ještě čekat hodinu či víc na zavazadla. Zkuste se sbalit do příručního zavazadla. Ulehčí vám to čas a ušetří případné starosti se ztrátou zavazadel.

3.       To nejdůležitější vždy po ruce

Jestli budete potřebovat nějaké věcem během letu, umístěte je na dobře dostupné místo vašeho zavazadla (nahoru, do boční kapsy, víka apod.). Nebudete tak muset všechno vyskládávat a vracet zpět.

4.       Investujte do kvalitních zavazadel

Příruční zavazadlo je velmi důležité. Najděte takové, které se vám líbí, ale zároveň něco vydrží, udrží obsah nepoškozen a snadno se s ním manipuluje, dobře se nese/veze. Nešetřete na zavazadle a pamatujte, že by vám mělo vydržet roky.

5.       Využijte tašku na notebook

Vzhledem k tomu, že je povoleno na palubu vzít příruční zavazadlo a jednu osobní věc jako kabelka nebo taška na notebook, využijte toho. Budete mít více místa v příručním zavazadle a můžete tak i předejít problémům s váhovým limitem, jehož překročení většinou stojí další peníze.

 

 

 

 

 

Vložila: I. Žůrková, červen 2019

Zdroj: https://bit.ly/2KiEE0H

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
29
30
1
2
3
4
5
 
 
 
 
 
 
 
6
7
8
9
10
11
12
 
 
 
 
 
 
 
13
14
15
16
17
18
19
 
 
 
 
 
 
 
20
21
22
23
24
25
26
 
 
 
 
 
 
 
27
28
29
30
31
1
2