ArtVox pokřtí nové EP plné nekonvenčního pop-rocku

kapela ArtVoxKdyž se minulý rok dala kapela ArtVox zase dohromady, mysleli to opravdu vážně. Znovu o sobě dávají vědět novinkou Secret Of Myself a zvou vás na křest svého nového EP. V pátek 26. června se od sedmi hodin můžete těšit na čtveřici talentovaných muzikantů, kteří vás v prostorách pražského hudebního baru La Loca vytrhnou z každodenního života. Jako doprovodná kapela zazní plzeňská Isua a alternative-rock předvedou Sun Drive.

Kapela vznikla před čtyřmi lety a hlavní myšlenkou zakladatele Marka Diviše bylo přinést lidem zcela odlišnou a nekonvenční hudbu. ArtVox se již od svého vzniku vymykala současným trendům a svou hudbou se snažila oslovit duši publika. Inspiraci hledají muzikanzi v nejrůznějších žánrech od jazzu, rock-blues až po alternative-rock.

Po rozpadu kapely v zimě 2013 ji znovu sjednotil současný zpěvák a textař kapely Dario Beširevič spolu s kytaristou Markem Divišem. Následně se k ArtVox přidali ještě basák Jindřich Šebesta a bubeník Matouš Hrábek. Své působení odstartovali minulý rok singlem So Bad a letos v červnu pouští do světa další písničku s názvem Secret Of Myself.

ArtWoxZnovuzrozená kapela ArtVox složená z mladých umělců se ve svých písních snaží vyjádřit vlastní prožitky, zkušenosti a zážitky. Smutek, radost, životní pády a osudy jsou tím, co pohání kapelu dál při tvorbě vlastních singlů. „Když zpívám, dostávám se do určitého stavu, kdy se zaměřím čistě na své emoce, které mnou proudí, a skrze hlas je dostávám ven. Tak sděluji okolí, co mám na srdci a snažím se tak vyjádřit svůj osobní postoj ke světu,“ vysvětluje zpěvák Dario Beširevič.

Na akci jako doprovod vystoupí také pětičlenná kapela Isue, kterou můžete znát mimo jiné z X-Factoru 2014. Dále vystoupí Sun Drive, která se z pop-rocku dostala k tvrdším prvkům alternativ-rocku smíšeného se samply a elektronikou.


Křest jejich EP proběhne 26. června od sedmi hodin v prostorách hudebního baru La Loca v Praze. Vstupenky ve výši 80 Kč jsou k dostání na www.laloca.cz, www.smsticket.cz a www.goout.cz.


ArtVox YouTube kanál: https://www.youtube.com/channel/UCOwnwHMbvkxqPybmwd7-mfA

Facebook kapely: https://www.facebook.com/ARTVOXcz

Webové stránky ArtVox: http://www.artvox.cz/

Akce na Facebooku: https://www.facebook.com/events/906473789376025/


__________________________________________________________________________

Agentura FREYA má tu možnost být hrdým sponzorem kapely stejně jako Wayfarer.cz, Union Square a Be Wooden. Více informací o kapele naleznete na jejich webových stránkách www.artvox.cz.Vložila: Tereza Komůrková, červen 2015
Zdroj: TZ FREYA CZ

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
30
31
1
2
3
4
5
 
 
 
 
 
 
 
6
7
8
9
10
11
12
 
 
 
 
 
 
 
13
14
15
16
17
18
19
 
 
 
 
 
 
 
20
21
22
23
24
25
26
 
 
 
 
 
 
 
27
28
29
30
1
2
3