Hudební objev letních festivalů vzejde z finále soutěže „Zahraj si s hvězdami na jednom pódiu“

Talentová hudební soutěž „Zahraj si s hvězdami na jednom pódiu“ bude znát svého letošního vítěze. Finálový večer projektu „S náma na to máš!“ České spořitelny vyvrcholí koncertem ve čtvrtek 26. dubna od 19 hodin v Lucerna Music Baru v Praze. Na pódiu vedle sebe vystoupí šest mladých progresivních finalistů letošního ročníku a také vítězové talentové soutěže České spořitelny z roku 2011, kapela Professor Leopard. Hudební třešničkou na dortu pak bude vystoupení populární kapely Eddie Stoilow.

O účast ve finále talentové soutěže „Zahraj si s hvězdami na jednom pódiu“ bojovaly mladé kapely a sóloví zpěváci, kteří se přihlásili do prvního kola soutěže. Z nich odborná porota pečlivě vybrala 5 kapel z celé ČR, které si zahrají naživo v záři reflektorů pražského Lucerna Music Baru. Těmi nejlepšími mladými kapelami, které mají možnost splnit si svůj velký sen, jsou: 110 procent, Holden Caulfield, Mistake, Porcelaine People a The Tapes. Šestým účastníkem finále se stala kapela W.A.F., která na Facebooku projektu S náma na to máš! získala nejvíce označení „to se mi líbí“.

Hlavní cenou pro vítěze finále je unikátní možnost zahrát si na pódiu během letošních festivalů Mezi ploty, Colours of Ostrava a Hrady CZ.

Odborná porota bude rozhodovat o vítězi přímo na finálové koncertové bitvě ve složení: Jiří Moravčík – hudební publicista; Zlata Holušová –ředitelka festivalu Colours of Ostrava; Michal Šesták – ředitel festivalu Hrady CZ; Tomáš Kolář zástupce České spořitelny; Vojta Dyk – ambasador S náma na to máš!; Michal Novák – Bandzone.cz.

Projekt České spořitelny „S náma na to máš!“ připravil soutěž pro mladé kapely a sólové interprety ve spolupráci s Bandzone.cz a Evropou 2. Více informací, stejně jako linky, kde si můžete finálové kapely poslechnout, naleznete zde.

 

 

Zdroj:TZ
Vložila Markéta Šretrová, duben 2012

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
30
1
2
3
4
5
6
 
 
 
 
 
 
 
7
8
9
10
11
12
13
 
 
 
 
 
 
 
14
15
16
17
18
19
20
 
 
 
 
 
 
 
21
22
23
24
25
26
27
 
 
 
 
 
 
 
28
29
30
31
1
2
3