Lyžovat nejvíc a platit co nejmíň.

Chystáte se na pořádnou lyžovačku? Abyste si užili co nejvíc muziky za co nejmíň peněz, je dobré plánovat zájezd s předstihem. S blížícím se začátkem sezóny ubývá nejen nejlepších pobytů, ale i nejvýhodnějších cen.

I letos jsou pro vás připraveny zimní zájezdy do Alp za studentské ceny i pro nestudenty. Stačí mrknout na www.isicpoint.cz a vybrat si z nabídky 93 středisek a 548 ubytovacích kapacit v Itálii, Francii, Rakousku a Švýcarsku.

Pokud si zájezd objednáte do 30. září 2011, získáte ke svému platnému průkazu ISIC či ITIC slevu až 10 % z ceny zájezdu a navíc, unikátní bonus ve výši 5.000 Kč na vybrané služby k letní dovolené 2012 od cestovní kanceláře Fischer. A jako dárek za přízeň od nás ke každému objednanému zájezdu získá prvních 500 lyžařů balzám na rty a opalovací krém Garnier.

 

ISIC POINT TÝM DOPORUČUJE:

ITÁLIE

Santa Caterina - Residence Alpi

Od 3.490 Kč/ os/týden vč. skipasu

 

FRANCIE

Les 2 Alpes - Residence Flocon d´Or

Od 5.490 Kč/os/týden vč. skipasu

 

RAKOUSKO

Seefeld - Interclub Residence & Hotel Hochegg

Od 5.200 Kč/apartmán/týden vč. skipasu

 

Uvedené ceny jsou před slevou.

 

Vybraný zájezd je možné si nezávazně rezervovat, vše ostatní dořeší ISIC POINT TÝM.

 

BEZ POJIŠTĚNÍ ANI NA KROK.

Víte, že lyžování i snowboarding patří mezi extrémní sporty, z nichž plynoucí rizika úrazu samozřejmě nejsou v mnohých případech pojišťovnami standardně kryta. Proto si jako držitel zmíněných průkazů můžete sjednat také Oficiální cestovní pojištění ISIC, které nabízí i variantu zahrnující právě extrémní sporty a to za bezkonkurenčních 350 Kč na celý rok! A vyjíždět s ním může během roku i opakovaně, takže lyžováním a zimou zábava rozhodně nekončí... Můžete si být jisti, že o vás bude maximálně postaráno a v případě nutnosti bude hradit pouze drobná ošetření a léky, protože náročnější zákroky a hospitalizaci sjedná asistenční služba ihned. Výhodou Oficiálního cestovního pojištění ISIC je také nejen ošetření u soukromých lékařů, kteří by vás s běžným českým pojištěním neošetřili, případně byste si péči hradili sami, ale také především nulová spoluúčast.

Díky studentskému průkazu ISIC můžete ušetřit také při nákupu lyžařské výzbroje a výstroje, oblečení a doplňků. Pokud pojedete lyžovat jen po Čechách, ušetřit můžete také při nákupu permice, při využití služeb instruktora a také při servisu vašich lyží či snowboardu.

Spočítejte si sami, kolik můžete ušetřit v online přehledu všech slev  na www.isic.cz/slevy.

Nejste vy ani vaše dítko student, a je vám méně než 26 let? Můžete využít průkaz IYTC a získat téměř stejné výhody, jako studenti.

www.isic.cz

Vložila: L. Odvárková, září 2011
PR článek ISIC
 

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
29
30
1
2
3
4
5
 
 
 
 
 
 
 
6
7
8
9
10
11
12
 
 
 
 
 
 
 
13
14
15
16
17
18
19
 
 
 
 
 
 
 
20
21
22
23
24
25
26
 
 
 
 
 
 
 
27
28
29
30
31
1
2