Kariérové poradenství v ČR

EDUCA MYJOB LIBEREC 2019

Přijďte na největší veletrh vzdělávání a pracovních příležitostí v severních Čechách! Veletrh je určen všem zájemcům o práci, studium a celoživotní vzdělávání v ČR i v zahraničí. Své zastoupení zde budou mít SŠ a VŠ, učiliště, vzdělávací společnosti, firmy hledající nové pracovníky, personální agentury, internetové portály nabízející práci a další specialisté z oblasti pracovního trhu a vzdělávání.

Přijďte v říjnu na evropský veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus v Brně!

Vyberte si tu nejlepší školu jednoduše, rychle a bez stresu. Na evropském veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus vám na to stačí jediný den! V říjnu 2019 se koná v Brně jeho XXVI. ročník!

Veletrh pracovních příležitostí ŠANCE

Jsi student nebo absolvent VŠE v Praze? Pak máš jedinečnou příležitost zúčastnit se třídenního veletrhu pracovních příležitostí ŠANCE! Těšit se můžeš na setkání se zástupci firem, můžeš zkonzultovat své CV a LinkedIn profil, vyzkoušet si koučink a mnoho dalšího. Připraven je bohatý doprovodný program a soutěž o hodnotné ceny!

Přijď na unikátní festival Posviť si na budoucnost!

Posviť si na budoucnost je unikátní festival vzdělávání a práce, který nabízí žákům, studentům, ale i rodičům ucelený přehled o možnostech studia a následného kariérního uplatnění v Plzeňském kraji. Celý festival bude interaktivní, aby se co nejvíce přiblížil studentům a poskytl informace zábavnou formou.

YouTube soutěž pro žáky SŠ v Plzeňském kraji – natoč originální video o své škole!

Natoč do 5. října 2019 originální video o své škole, ať se deváťáci nemusí ptát, proč na TUTU školu a vyhraj za svoje video skvělé ceny!

Festival vědy, téma roku: Věda v profesích

Již počtvrté se koná v Praze na Vítězném náměstí Festival vědy. Přij(e)ďte si užít v září 2019 jednodenní akci a opravdu nabitý program.

Nové motivační karty pro lektory, kouče a kariérové poradce

Na konci června 2019 vyšly nové motivační karty od TCC (české vzdělávací a HR poradenské společnosti působící v oblasti lidských zdrojů od roku 1999). 

Seminář Poradenství překračující hranice

euroguidanceChcete se dozvědět, co všechno v regionu funguje a sdílet svou praxi a své zkušenosti? Přihlašte se a nechte se inspirovat i regionálními zástupci polských a slovenských organizací a projektů.

Vaše budoucí studium či povolání? Otestujte se!

pixabayVýběr vhodného oboru nebo budoucího povolání může být pro mnohé dost složitý. Pokud si nevíte rady, co takhle si udělat test? Ten vás může dál nasměrovat nebo vám ukázat, které obory by pro vás mohly být zajímavé.

Nová metodika: Spokojený kariérový poradce

Ilustrační fotoNejnovější publikace, kterou vydala Evropská kontaktní skupina, se zaměřuje na podporu spokojenosti kariérových poradců (psychologů, sociálních pracovníků, učitelů a dalších profesionálů z pomáhajících profesí).

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
28
29
30
31
1
2
3
 
 
 
 
 
 
 
4
5
6
7
8
9
10
 
 
 
 
 
 
 
11
12
13
14
15
16
17
 
 
 
 
 
 
 
18
19
20
21
22
23
24
 
 
 
 
 
 
 
25
26
27
28
29
30
1