Práce v zahraničí

Jak se stát dobrovolníkem v Angole, Kambodži nebo Turecku

Člověk v tísni nabízí volné pracovní pozice na svých zahraničních misích pro dobrovolníky se zájmem o humanitární a rozvojovou pomoc ve světě. Jako jedna z prvních organizací v Evropě se zapojil do iniciativy EU Aid Volunteers. Více o tomto evropského programu nám prozradila jeho koordinátorka pro Člověka v tísni Petra Weissová.

Na workcamp do Francie s finanční podporou - pro zájemce se znevýhodněním

Na workcamp do Francie s finanční podporou - pro zájemce se znevýhodněnímZážitky a zkušenosti z mezinárodního dobrovolnického projektu může získat skoro každý. Dobrovolníkům, kteří mohou potřebovat více podpory při výběru projektu, přípravě cesty a s financováním dobrovolnická organizace INEX-SDA představuje následující projekty, na nichž je vždy jedno místo otevřené lidem s postižením, z dětských domovů, ze sociálně znevýhodněného prostředí a nebo dlouhodobě nezaměstnaným.

Člověk v tísni otevře dobrovolníkům své mise v Angole, Kambodži a Turecku

Člověk v tísni otevře dobrovolníkům své mise v Angole, Kambodži a  TureckuČlověk v tísni jako jedna z prvních organizací v Evropě zahajuje vysílání dobrovolníků v rámci iniciativy EU Aid Volunteers.

Neváhejte a pomáhejte v zahraničí!

Neváhejte a pomáhejte v zahraničí!Pojeďte s neziskovou organizací Tamjdem na zahraniční workcamp! Je to jedinečná příležitost, jak poznat nové přátele, procvičit si angličtinu či jiný cizí jazyk a hlavně budete pomáhat tam, kde je třeba.

Rok dobrovolníkem v centru dětí a mládeže na Slovensku

Rok dobrovolníkem v centru dětí a mládeže na SlovenskuOrganizace Mladiinfo ČR vyšle dobrovolníka či dobrovolnici na roční projekt na Slovensku.

Dobrovolnické příležistosti s INEX-SDA

Dobrovolnické příležitosti s INEX-SDAAktuální dobrovolnické příležitosti jsou již za dveřmi!

Výměna mládeže v Rumunsku

výměna mládeže v RumunskuZajímá tě ekologie či životní prostředí? Chceš pracovat na mezinárodním projektu s mladými lidmi z různých koutů Evropy?

Vydejte se za dětmi na EVS do Turecka - přihlášení prodlouženo do konce měsíce února!

Vydejte se za dětmi na EVS do Turecka - přihlášení prodlouženo do konce měsíce února!Máte zájem o práci s dětmi a chuť poznávat Turecko? Tak právě pro ty z vás je zde nabídka EVS na 12 měsíců v Ankaře!

Vyjeď s INEX-SDA na první česko-slovenský workcamp do Kazachstánu

Vyjeď s INEX-SDA na první česko-slovenský workcamp do Kazachstánu INEX-SDA ve spolupráci se slovenskou ekologickou organizací

Staň se dobrovolníkem v Indonésii!

AIESECStudentská organizace AIESEC nabízí studentům možnost vyjet na zahraniční projekty v Indonésii.

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
26
27
28
29
30
1
2
 
 
 
 
 
 
 
3
4
5
6
7
8
9
 
 
 
 
 
 
 
10
11
12
13
14
15
16
 
 
 
 
 
 
 
17
18
19
20
21
22
23
 
 
 
 
 
 
 
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 
 
 
 
 
31
1
2
3
4
5
6