Aktuality

"EU - to be or not to be", mezinárodní mládežnický projekt

Neformální skupina Youth Progress Czech Republic ve spolupráci s německou neziskovou organizací Naturkultur e.v. pořádá mezinárodní projekt, v němž by rádi nabídli účast 2 mladým lidem ve věku 18-25 (s výjimkou může i o rok mladší nebo starší), přednostně nezaměstnanému absolventovi či mladému člověku se sociálním či zdravotním znevýhodněním.

Dobrovolnictví na vlastní kůži

logo EDSV posledním Remixu vyšel zajímavý rozhovor s Jakubem Sonnkem, který již rok působí v polské nadaci Laja. V rámci Evropské dobrovolné služby (EDS) si vybral jemu sympatický projekt a získal díky němu neocenitelné zkušenosti.

Staň se dobrovolníkem v Indonésii!

AIESECStudentská organizace AIESEC nabízí studentům možnost vyjet na zahraniční projekty v Indonésii.

Staňte se novinářem na Evropském setkání mládeže

EYE 2016Hledají se mladí žurnalisté nebo odborníci, kteří mají zájem informovat o Evropském setkání mládeže EYE 2016. To se bude konat 20. - 21. května 2016 v Evropském parlamentu ve Štrasburku. Přihlášky je možné zasílat do 15. února 2016.

Program Global Talent - Profesní stáže v zahraničí pro čerstvé absolventy

Global TalentProgram Global Talent dává možnost studentům a čerstvým absolventům najít si pracovní stáž v zahraničí. Nabízí profesní zkušenost v mezinárodním prostředí v širokém spektru oborů a sektorů. Objevte s námi tisíce příležitostí od start-upů až po nadnárodní korporace.

Program Global Citizen – dobrodružství z dobrovolnictví

Global CitizenDobrovolnictví na stáži Global Citizen je dobrodružství. Vytváří přátelství na celý život a poskytuje životní zkušenosti, které mění způsob, jakým vnímáme sebe i svět kolem nás.

Volná místa na projektech Change-it


Volná místa na projektech Change-itChete navštívit Kypr? Zajímá vás podpora zaměstnanosti a zaměstnavatelnosti mladých lidí? Chcete navázat spolupráci s dalšími evropskými zeměmi? Pak je tento projekt ideální!

OSN - The United Nations Young Professionals Programme

OSN - the United Nations Young Professionals ProgrammeV roce 2015 byla Česká republika znovu zařazena mezi země pořádající na svém území přijímací řízení pro své občany do programu UN Young Professionals Programme (YPP).

Dvacetiletá ultra bikerka projede severní Ameriku na podporu handicapované kamarádky

Peggy Marvanová, DofEMarkéta Peggy Marvanová, teprve dvacetiletá ultra bikerka se 12. června postaví na start Tour Divide, nejdelšího nezabezpečeného závodu horských kol na světě. Svým výkonem chce Peggy pomoci 11leté Daniele Málkové (Dáje) trpící myopatií a získat pro ni dostatek financí k zakoupení speciálního dvojkola. 

Zažeňte zimní chmury jarním workcampem

zahraniční workcampJaro už je cítit ve vzduchu! Příroda se pomalu probouzí ze zimního spánku, ale v INEX-SDA jsou bdělí celoročně, aby vám opět přichystali co nejširší nabídku dobrovolnických projektů, tzv. workcampů, v ČR a hlavně v zahraničí. Zajímají vás země jako jsou Francie, Německo, Anglie, Nepál, Indonésie, Island, USA?

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
1
2
3
4
5
6
7
 
 
 
 
 
 
 
8
9
10
11
12
13
14
 
 
 
 
 
 
 
15
16
17
18
19
20
21
 
 
 
 
 
 
 
22
23
24
25
26
27
28
 
 
 
 
 
 
 
29
30
31
1
2
3
4