Dobrovolnictví v zahraničí

Dobrovolnické příležistosti s INEX-SDA

Dobrovolnické příležitosti s INEX-SDAAktuální dobrovolnické příležitosti jsou již za dveřmi!

Výměna mládeže v Rumunsku

výměna mládeže v RumunskuZajímá tě ekologie či životní prostředí? Chceš pracovat na mezinárodním projektu s mladými lidmi z různých koutů Evropy?

Vydejte se za dětmi na EVS do Turecka - přihlášení prodlouženo do konce měsíce února!

Vydejte se za dětmi na EVS do Turecka - přihlášení prodlouženo do konce měsíce února!Máte zájem o práci s dětmi a chuť poznávat Turecko? Tak právě pro ty z vás je zde nabídka EVS na 12 měsíců v Ankaře!

Vyjeď s INEX-SDA na první česko-slovenský workcamp do Kazachstánu

Vyjeď s INEX-SDA na první česko-slovenský workcamp do Kazachstánu INEX-SDA ve spolupráci se slovenskou ekologickou organizací

Prožij léto 2016 naplno! Vyjeď na workcamp!

Využij skvělou příležitost k cestování a poznávání nových lidí a kultur. Získej zajímavé zkušenosti a netradiční letní zážitky. Díky tak zvaným workcampům navíc věnuješ několik hodin svého času práci, která má smysl, a staneš se součástí života zajímavé neziskovky.

Volné místo na Evropské dobrovolné službě v Srbsku

Volné místo na Evropské dobrovolné službě v SrbskuSdružení dobrovolných aktivit INEX hledá dobrovolníka/dobrovolnici na EDS v Srbsku, která začíná již za měsíc!

Zahraniční programy v nabídce YMCA ČR

Zahraniční programy v nabídce YMCA ČRHlaste se nyní na jarní a letní sezónu do YMCA Lakeside! Minimální doba pobytu 2 měsíce. Přihlášky na ymca@ymca.cz<

Zrealizuj workcamp ve svém městě - cyklus školení

Zrealizuj workcamp ve svém městě - cyklus školeníZnáš ve svém okolí místo, které potřebuje oživit, zvelebit, vyčistit či zviditelnit?

WORKCAMP VE FRANCII

WORKCAMP VE FRANCIISdružení dobrovolných aktivit INEX hledá ještě jednoho dobrovolníka, nebo dobrovolnici na workcamp do Francie a to v termínu 2.9. – 23.9.2015.

Volná místa na dobrovolnické pozici v Ghaně a na roční EVS v Německu

 
Volná místa na dobrovolnické pozici v Ghaně a na roční EVS v NěmeckuDobrovolnictví v Ghaně (září - prosinec 2015)

Zajímá vás dobrovolnická činnost a je vaším snem, aby vaše pomoc měla smysl? Chcete pomoci s ​výukou​ afrických dětí? Nebo byste rádi přispěli k rozvoji zdravotnické péče a informovanosti v Ghaně? Přihlaste se do speciálního, plně hrazeného, programu a na 3 měsíce se můžete stát dobrovolníkem organizace OSDA 

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
25
26
27
28
29
30
1
 
 
 
 
 
 
 
2
3
4
5
6
7
8
 
 
 
 
 
 
 
9
10
11
12
13
14
15
 
 
 
 
 
 
 
 
16
17
18
19
20
21
22
...
 
 
 
 
 
 
 
 
23
24
25
26
27
28
29
 
 
 
 
 
 
 
30
31
1
2
3
4
5