Aktuality

Vydejte se do zooparku Zájezd

Vydejte se do zooparku ZájezdMalá dynamicky se rozvíjející zoo v obci Zájezd nedaleko Buštěhradu byla založena v roce 1998 lidmi, kteří neváhali a začali realizovat své sny. Areál pro veřejnost byl zpřístupněn 1. září 2009.

Zapoj se do fotosoutěže „Poznej svět, poznáš sebe"

Zapoj se do fotosoutěže „Poznej svět, poznáš sebe"Dům zahraniční spolupráce vyhlašuje 7. ročník fotosoutěže pro amatérské fotografy na téma „Poznej svět, poznáš sebe".

Neschovávej své fotografie doma v počítači a poděl se o ně s ostatními!

Hlasujte a pošlete svého favorita do velkého finále taneční soutěže The SCHOOL DANCE

The School Dance 2015Nastal čas rozhodnutí. Hlasujte pro svého favorita. Jen na vás záleží, kdo postoupí do červnového finále v Bratislavě a na prknech Slovenského národního divadla bude bojovat o prvenství v největší taneční soutěži pro mateřské, základní a střední školy The SCHOOL DANCE 2015. První kolo hlasování probíhá do 22. května na stránkách soutěže www.schooldance.cz prostřednictvím Facebooku.

Slovácké muzeum získalo cenu Gloria musaealis

Slovácké muzeum získalo cenu Gloria musaealisZástupci Slováckého muzea příští týden ve čtvrtek 14. května převezmou ocenění za projekt „Stálá národopisná expozice Slovácko“, který byl přihlášen do 13. ročníku Národní soutěže Gloria musaealis. V kategorii Muzejní výstava roku 2014 odborná komise vybírala ze 43 přihlášených projektů.

Zapoj se do soutěže „Co pro tebe znamená sjednocená Evropa?"

Zapojte se do soutěže „Co pro tebe znamená sjednocená Evropa"Evropská komise zahajuje videosoutěž „Co pro tebe znamená sjednocená Evropa?", která je určena pro mládež ve věku 13-15 let z 28 členských států EU, kandidátských zemí nebo potenciálních kandidátských zemí v jihovýchodní Evropě.

Uzávěrka soutěže Social Impact Award se blíží!

Uzávěrka soutěže Social Impact Award se blíží!Studenti a mladí lidé mohou letos už počtvrté soutěžit o odbornou a finanční podporu na rozjezd společensky prospěšného podnikání.

Národní galerie v Praze otevírá stálé expozice pro mladé zdrama!

Národní galerie v Praze otevírá stálé expozice pro mladé zdrama!Národní galerie v Praze otevírá zcela zdarma svoje stálé expozice pro děti a mládež do 18 let a studenty do 26 let.

Navštivte VIDA! zábavní park a zažijte nezapomenutelné science show

Navštivte VIDA! zábavní park a zažijte nezapomenutelné science showZábavní vědecký park VIDA! v Brně nabízí unikátní interaktivní expozice i nezapomenutelné science show - představení plná experimentů, výbuchů, barev a překvapení.

Festival Všemi směry chce rozebrat svět médií „až na kost”

Festival Všemi směry chce rozebrat svět médií až na kost „až na kost”„Až na kost” - to je motto, které nese letošní 11. ročník festivalu nezávislé publicistiky Všemi směry.

Evropský projektový den se soutěží „Evropa hrou"

Evropský projektový den se soutěží „Evropa hrou"Hlavním úkolem soutěže "Evropa hrou", kterou vyhlašuje Dům zahraniční spolupráce pro školy, obce a neziskové organizace v oblasti vzdělávání a práce s mládeží o nejlepší návrhy programu Evropského projektového dne

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
27
28
29
30
1
2
3
 
 
 
 
 
 
 
4
5
6
7
8
9
10
 
 
 
...
 
 
 
 
11
12
13
14
15
16
17
 
 
 
 
 
 
18
19
20
21
22
23
24
»
 
 
 
 
 
 
 
 
25
26
27
28
29
30
31
 
»