Aktuality

Podzimní FOTOEXPO 2014 si přece nemůžete nechat ujít!

mária švarbováDruhý ročník veletrhu a festivalu současné fotografie FOTOEXPO zahájíme v sobotu 18.října 2014 v Národním domě na Vinohradech. Program veletrhu a festivalu současné fotografie jsme připravili tak, aby každý z vás zažil něco nového a nečekaného.

Letní tábor Čeřín 2014 „Prázdniny v pohybu“

Letní tábor Čeřín 2014 Letní tábor „Prázdniny v pohybu“ je již tradiční aktivitou, kterou Centrum pro pomoc dětem a mládeži, o.p.s. Český Krumlov pořádá v období letních prázdnin pro českokrumlovské děti. Letošní tábor proběhl v termínu od 10. 
do 23. srpna 2014 na tábořišti u Čeřína poblíž Rožmitálu na Šumavě. 

Nový cyklomaraton v Praze je otevřen všem cyklistům

Zbrusu nová zastávka celoročního seriálu Mercedes-Benz Cyklomaraton 2014 čeká 13. září obyvatele Prahy. Ale zváni jsou ale samozřejmě také přespolní…

WWW.ISIC.CZ – Nový web je na světě!

Nový web www.isic.czBěhem posledních dní pro vás byla vypracována úplně nová podoba stránek www.isic.cz. Máme radost, že právě dnes vám můžeme naše stránky představit. Co vás na nich čeká nového?

Úžasná prázdninová setkávání - soutěž s Hodinou H

soutěžPelhřimovská organizace pro děti a mládež Hodina H vyhlašuje letní soutěž „Úžasná prázdninová setkávání“.

Ministr vyhlásil prázdninovou soutěž pro dětské tábory

Prázdninová soutěž pro dětské táboryMinistr školství, mládeže a tělovýchovy Marcel Chládek vyhlásil prázdninovou soutěž o nejzajímavější celotáborovou hru pro děti z dětských táborů.

Nový internetový portál Testovanonadetech.com úspěšně pokřtěn!

Testováno na dětechUnikátní portál nabízí rodičům, prarodičům, učitelům a průvodcům dětí předškolního věku tipy, jak dítě zabavit, všestranně rozvíjet jeho schopnosti, podporovat výtvarné cítění a kreativitu a současně ho vzdělávat.

Vstup do Národního technického muzea pouze za 50 Kč!

muzeumNárodní technické muzeum připravilo v letošním roce pro návštěvníky při příležitosti výročí a významných dnů několik termínů, během kterých bude vstupné pouze 50 Kč.

Letní Lipno láká na windsurfing, kilometry cyklostezek i procházky v korunách stromů

volný čas na lipněLipenské jezero je ideálním místem pro rodinné dovolené v České republice.

„Genius loci – Duch místa“ - Fotosoutěž 2014

Dům zahraniční spolupráce (DZS) vyhlašuje 6. ročník Fotosoutěže 2014 pro amatérské fotografy, na téma „Genius loci – Duch místa“.

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
1
2
3
4
5
6
7
 
 
 
 
...
 
 
8
9
10
11
12
13
14
 
 
 
 
 
 
15
16
17
18
19
20
21
 
 
 
 
 
 
22
23
24
25
26
27
28
 
 
 
 
 
 
29
30
1
2
3
4
5