Probíhá aktualizace webu, některé části mohou být dočasně nedostupné.

Aktuality

Mikulášský týden s nakladatelstvím Portál

Mikulášský týden v PortáluChcete udělat dobrou knihou radost sobě nebo někomu blízkému?

KyberFEST - Festival (nejen) o bezpečnějším internetu

KyberFEST - Festival (nejen) o bezpečnějším internetuHledáte plán na páteční dopoledne pro Vaši třídu? Chcete, aby se Vaši žáci dozvěděli něco přínosného o bezpečném užívání internetu takovou formou, aby je to zároveň i bavilo?

Akce Portálu k Světovému dni prevence týrání a zneužívání dětí a k Mezinárodnímu dni proti násilí na ženách

Akce Portálu k Světovému dni prevence týrání a zneužívání dětí a k Mezinárodnímu dni proti násilí na ženáchNakladatelství Portál ke Světovému dni prevence týrání a zneužívání dětí a k Mezinárodnímu dni proti násilí na ženách poskytuj

OPEN UP 2015! Creative Placemaking Festival

OPEN UP 2015! Creative Placemaking FestivalPři druhém ročníku festivalu Open up 2015! se bude diskutovat o městském rozvoji s cílem zapojit do debaty všechny důležité aktéry: politické představitele, umělce, zástupce kulturních a kreativních průmyslů, architekty, designéry, developery a širokou veřejnost.

Vymyslete vlastní projekt a vyhrajte ultrabooky, tablety a telefony s fondy EU!

Úspěšná soutěž pro studenty všech středních škol a jejich pedagogy s názvem „Navrhni projekt“, kterou pořádá Ministerstvo prNavrhni projekt 2015o místní rozvoj, se pomalu chýlí ke konci – uzávěrka pro zaslání soutěžních projektů je už 20. listopadu.

Koncerty České mše vánoční Jakuba Jana Ryby

Česká mše vánoční - VOSKObdobí vánočních svátků se blíží. Užijte si jejich krásnou a klinou atmosféru při koncertech nejznámějších českých melodií.

Člověk v tísni vyhlašuje vzdělávací soutěž pro mladé lidi Hledá se LeaDr.

Člověk v tísni vyhlašuje vzdělávací soutěž pro mladé lidi Hledá se LeaDr.Do soutěže s prvky reality show se hledají mladí lidé, kteří si uvědomují svoji spoluzodpovědnost za místo, v němž žijí.

Cílem je ukázat, že řadu věcí kolem sebe mohou lépe ovlivnit jako místní zastupitelé.

Veletrh Gaudeamus Brno začíná!

Gaudeamus BrnoNa www.gaudeamus.cz probíhá registrace studentů, kteří hodlají veletrh navštívit.  Registrovaní studenti mají slevu ve výši 20% na vstupném a na veletrhu obdrží tištěný Slovníček vysokoškolských pojmů a bulletin Jak na VŠ, ve kterém najdou vše potřebné o svém budoucím studiu na VŠ. 

Výstava o perzekuci českých studentů během 2. světové války

výstava - npmkDne 12. 11. 2015 bude zahájena výstava v Národním pedagogickém muzeu a knihovně J. A. Komenského v Praze: "Nesmíme zapomenout: Jan Opletal a další oběti listopadu 1939. Nacistická perzekuce českých studentů během 2. světové války."

Rock4Students představí 5 studentských kapel

Rock4StudentsZ vysokoškolských poslucháren se studenti pěti pražských vysokých škol přesunou na podium ke svým hudebním nástrojům.

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
26
27
28
29
30
31
1
 
 
 
 
 
 
 
2
3
4
5
6
7
8
 
 
 
 
 
 
 
9
10
11
12
13
14
15
 
 
 
 
 
 
 
16
17
18
19
20
21
22
 
 
 
 
 
 
 
23
24
25
26
27
28
29
 
 
 
 
 
 
 
30
1
2
3
4
5
6