Aktuality

Zapoj se do soutěže „Co pro tebe znamená sjednocená Evropa?"

Zapojte se do soutěže „Co pro tebe znamená sjednocená Evropa"Evropská komise zahajuje videosoutěž „Co pro tebe znamená sjednocená Evropa?", která je určena pro mládež ve věku 13-15 let z 28 členských států EU, kandidátských zemí nebo potenciálních kandidátských zemí v jihovýchodní Evropě.

Uzávěrka soutěže Social Impact Award se blíží!

Uzávěrka soutěže Social Impact Award se blíží!Studenti a mladí lidé mohou letos už počtvrté soutěžit o odbornou a finanční podporu na rozjezd společensky prospěšného podnikání.

Národní galerie v Praze otevírá stálé expozice pro mladé zdrama!

Národní galerie v Praze otevírá stálé expozice pro mladé zdrama!Národní galerie v Praze otevírá zcela zdarma svoje stálé expozice pro děti a mládež do 18 let a studenty do 26 let.

Navštivte VIDA! zábavní park a zažijte nezapomenutelné science show

Navštivte VIDA! zábavní park a zažijte nezapomenutelné science showZábavní vědecký park VIDA! v Brně nabízí unikátní interaktivní expozice i nezapomenutelné science show - představení plná experimentů, výbuchů, barev a překvapení.

Festival Všemi směry chce rozebrat svět médií „až na kost”

Festival Všemi směry chce rozebrat svět médií až na kost „až na kost”„Až na kost” - to je motto, které nese letošní 11. ročník festivalu nezávislé publicistiky Všemi směry.

Evropský projektový den se soutěží „Evropa hrou"

Evropský projektový den se soutěží „Evropa hrou"Hlavním úkolem soutěže "Evropa hrou", kterou vyhlašuje Dům zahraniční spolupráce pro školy, obce a neziskové organizace v oblasti vzdělávání a práce s mládeží o nejlepší návrhy programu Evropského projektového dne

Výzva HATEFREE ART vám dává možnost vyjádřit se!

Výzva HATEFREE ART vám dává možnost vyjádřit se!Centrum současného umění DOX vyhlašuje otevřenou výzvu HATEFREE ART pro umělce a širokou veřejnost.

Muzeum voskových figurín Grévin Praha nabízí výukové programy pro školy

Muzeum voskových figurín Grévin Praha nabízí výukové programy pro školyMuzeum voskových figurín Grévin nabízí interaktivní doplňkovou formu výuky dějepisu, literatury a občanské nauky.

V rámci prohlídky muzea voskových figurín jsou k dispozici zdarma tři výukové prohlídkové okruhy s lektorem.

16. veletrh neziskovek NGO Market 2015

16. veletrh neziskovek NGO Market 2015Tradiční veletrh neziskovek NGO Market se v Praze uskuteční v termínu 22. - 24. dubna 2015 v nových prostorách Fora Karlín a představí návštěvníkům neziskové organizace z celé České republiky i zahraničí.

Vyhrajte vstupné do muzea Grévin pro celou třídu zdarma!

Vyhrajte vstupné do muzea Grévin pro celou třídu zdrama!Zapojte se do soutěže k výročí narození J. A. Komenského a vyhrajte vstupné do muzea voskových figurín Grévin pro celou třídu zdarma!

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
30
31
1
2
3
4
5
 
 
...
 
 
...
 
 
6
7
8
9
10
11
12
...
 
 
 
 
 
 
 
 
13
14
15
16
17
18
19
 
 
 
 
 
 
 
20
21
22
23
24
25
26
 
 
 
 
 
 
 
27
28
29
30
1
2
3
...