Probíhá aktualizace webu, některé části mohou být dočasně nedostupné.

Aktuality

Zkuste hrát florbal za Bohemku!

florbal BohemiansFlorbalový oddíl FbŠ Bohemians by rád do nového školního roku nabídl mladým sportovcům v Praze možnost začít s novým sportem, který je bude bavit! Klokani v těchto týdnech pořádají nábory do všech družstev dívek i chlapců, a to na všech sportovištích: SH Děkanka, SC Letňany, i ZŠ Olešská.

Interaktivní výstava "Vynálezy a objevy co změnily svět" v Pardubicích

Vynálezy a objevy co změnily světVěda a technika srozumitelně nebo dokonce zábavně? Ano, i to je možné. Přijďte se na vlastní oči přesvědčit do Paláce Pardubice, kde se v měsíci září koná jedinečná výstava pod názvem „Vynálezy a objevy co změnily svět!“.

Šmoulí škola v Harfě

Šmoulí školaGalerie Harfa nabídne v pondělí 31. srpna 2015 dětem odpoledne plné šmoulí zábavy. Program začíná ve 13 hodin a potrvá až do 18 hodin v prostorách obchodního centra. Děti a rodiče se mohou těšit na šmoulí školu, budou pomáhat Šmoulince s neposlušnou aktovkou a dojde i na zlého Gargamela.

5. Šumavský FotoMaraton 2015

5. šumavský Fotomaraton 2015Zveme vás na 5. Šumavský FotoMaraton, kde si můžete zasoutěžit si trochu jinak.

Pošlete si video do budoucnosti s českou aplikací

FuturelloKdybyste měli možnost říci něco svému budoucímu já, co byste si řekli? Futurello je originální neziskový projekt českých vývojářů, který posílá video vzkazy až 10 let do budoucnosti.

Anděl Fest podpoří dobročinné aktivity

Anděl Fest Plzeň 2015Plzeň 2015 připravuje ve spolupráci s místními partnery druhý ročník unikátního festivalu dobrovolnických aktivit ANDĚL FEST. Uskuteční se od 18. do 26. září a jeho cílem je zviditelnit dobrovolnictví, podpořit místní neziskové organizace a pečovat o veřejný prostor úpravami jako je péče o zeleň, úprava lávky či podchodů, sběr odpadu apod.

Mladí Češi na mezinárodním workshopu v Lužici

Mezinárodní pobyt v NebelschützuNa týden od 20. července 2015 se v obci Nebelschütz – Njebjelčicy nedaleko od Kamence a Budyšína sešli mladí lidé z Čech, Polska, Chorvatska a Německa, aby společně pracovali na uměleckém zvelebení obce a rozvíjeli mezinárodní přátelství. Pobyt mladých byl hrazen z několika sponzorských programů.

Nová galerie a studio na Malém náměstí podporuje mladé české umělce

Art Hub Malé náměstíFlow East, anglo-česká developerská společnost a ochránce památkových budov, představuje projekt, který podpoří mladé české umělce - Flow East Art Hub.

100% nebo nic – Bajkazyl Brno hledá pomoc

Bajkazyl BrnoNezisková organizace Ratolest Brno rozjíždí nový sociální podnik s názvem Bajkazyl Brno, a to přímo u největšího dopravního uzlu v Brně na ulici Dornych.

Zažijte zákulisí pohádkového festivalu v Jičíně

Zažijte zákulisí pohádkového festivalu v JičíněTato unikátní víkendovka bude hned první po letních dvouměsíčních prázdninách, bude věnována pomoci již 25. ročníku festivalu Jičín – město pohádky a nakonec tato „Víkendovka“ nebude tak úplně pouze víkendová… Bude totiž trvat 4 dny, a to od čtvrtečního večera do nedělního odpoledne…

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
31
1
2
3
4
5
6
 
 
 
 
 
 
 
7
8
9
10
11
12
13
 
 
 
 
 
 
 
14
15
16
17
18
19
20
 
 
 
 
 
 
 
21
22
23
24
25
26
27
 
 
 
 
 
 
 
28
29
30
1
2
3
4