Aktuality

Vernisáž Fotoexpedice 2014

Vernisáž Fotoexpedice 2014FotoInstitut.cz pořádá vernisáž fotografií FotoExpedic 2014 a uvidíte na ní fotografie z Ladakhu, Islandu, USA, Helgolandu, Japonska či Toskánska od účastníků.

Svatopluk, kníže velkomoravský Příběh o vládcích Velké Moravy

Svatopluk, kníže velkomoravský Příběh o vládcích Velké MoravyPrávě tento rok uběhlo 1120 let od úmrtí krále Svatopluka, který patřil k vládcům Velké Moravy. Vládl na Velké Moravě v letech 870-894. Během vlády obhájil nezávislost své říše a dovedl Velkou Moravu na vrchol mocenského rozmachu. 

GEOFUN – hra, co svět neviděl…

GeoFunGEOFUN je geolokační hra nové generace určená pro chytré telefony. Právě technická vyspělost chytrých telefonů umožnila vznik této zcela unikátní virtuální hry. GEOFUN si lze vyzkoušet v Praze, v Brně, Ostravě, Karlových Varech a na mnoha dalších zajímavých místech naší republiky.

Startuje Sportovní liga ZŠ o Pohár ministra školství

Sportovní liga zZŠ o Pohár ministra školství 2014Vydat se nejen ve stopách hvězd českého i světového sportu, ale především si osvojit sport a pohyb jako součást pravidelných aktivit. Právě to nabídne žákům druhého stupně základních škol nebo odpovídajících ročníků víceletých gymnázií z celé Ceské republiky „Sportovní liga základních škol o Pohár ministra školství“. Účastníci budou o tuto trofej soutěžit ve školním roce 2014/2015 v šesti sportovních odvětvích – atletice (Pohár Rozhlasu s Českou spořitelnou), minifotbalu, basketbalu, florbalu, volejbalu a házené.

Více sportu pro děti a mládež

více sportu pro děti amládežVýsledky průzkumů dětské obezity jasně naznačují, že je potřeba podpořit zdravý životní styl, jehož součástí je také pravidelný pohyb, u našich dětí a mládeže. Současnost s sebou nese negativa v podobě trávení volného času u počítače.

Podzimní FOTOEXPO 2014 si přece nemůžete nechat ujít!

mária švarbováDruhý ročník veletrhu a festivalu současné fotografie FOTOEXPO zahájíme v sobotu 18.října 2014 v Národním domě na Vinohradech. Program veletrhu a festivalu současné fotografie jsme připravili tak, aby každý z vás zažil něco nového a nečekaného.

Letní tábor Čeřín 2014 „Prázdniny v pohybu“

Letní tábor Čeřín 2014 Letní tábor „Prázdniny v pohybu“ je již tradiční aktivitou, kterou Centrum pro pomoc dětem a mládeži, o.p.s. Český Krumlov pořádá v období letních prázdnin pro českokrumlovské děti. Letošní tábor proběhl v termínu od 10. 
do 23. srpna 2014 na tábořišti u Čeřína poblíž Rožmitálu na Šumavě. 

Nový cyklomaraton v Praze je otevřen všem cyklistům

Zbrusu nová zastávka celoročního seriálu Mercedes-Benz Cyklomaraton 2014 čeká 13. září obyvatele Prahy. Ale zváni jsou ale samozřejmě také přespolní…

WWW.ISIC.CZ – Nový web je na světě!

Nový web www.isic.czBěhem posledních dní pro vás byla vypracována úplně nová podoba stránek www.isic.cz. Máme radost, že právě dnes vám můžeme naše stránky představit. Co vás na nich čeká nového?

Úžasná prázdninová setkávání - soutěž s Hodinou H

soutěžPelhřimovská organizace pro děti a mládež Hodina H vyhlašuje letní soutěž „Úžasná prázdninová setkávání“.

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
29
30
1
2
3
4
5
 
 
 
 
 
 
6
7
8
9
10
11
12
 
 
 
 
 
 
13
14
15
16
17
18
19
 
 
 
 
 
 
 
20
21
22
23
24
25
26
 
 
 
 
 
 
 
27
28
29
30
31
1
2