Aktuality

Soutěž o nejvzácnější poklad z půdy

Soutěž o nejvzácnější poklad z půdySoutěž pro jednotlivce i školní týmy o předplatné časopisu Časostroj pro děti ve věku 7 – 15 let.

Zatančete si salsu pro dobrou věc

Zatančete si salsu pro dobrou věcStudentský projekt s názvem Salsa4Water spojuje salsu s přístupem k pitné vodě v Africe

Za festivalem světla do Plzně

Za festivalem světla do Plzně

Následující víkend, v pátek 20. a v sobotu 21. února 2015 ve večerních hodinách se v rámci Festivalu světla/Plzeň 2015 rozsvítí tmavé únorové dny.

Soutěž o nejlepší esej na téma „Internet of Things“

Soutěž o nejlepší esej na téma „Internet of Things“Společnost CISCO SYSTEMS (Czech Republic) s.r.o. ve spolupráci se společností Intel Czech Tradings, Inc. vyhlašují soutěž o nejlepší esej na téma „Internet of Things“/ Internet věci.

Anketa o nejoblíbenější knihu pro děti a mládež vydanou v roce 2014

Anketa o nejoblíbenější knihu pro děti a mládežNárodní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenského vyhlašuje 22. ročník ankety o nejoblíbenější knihu pro děti a mládež vydanou v uplynulém  roce.

Festival spisovatelů Praha - cena Waltera Sernera

Festival spisovatelů Praha - cena Waltera SerneraCena Waltera Sernera je literární soutěž určená studentům středních škol, kterou již desátým rokem pořádá Nadační fond FSP.

Jak na dobrovolnictví: Prvotní nadšení je důležité, ale bez průběžné motivace nestačí

Lata - Dobrovolník rokuKdo si dal do nového roku předsevzetí pomáhat ostatním, může zkusit třeba dobrovolnictví. Kromě dobrého pocitu si odnese i cenné zkušenosti, jedinečné zážitky a nové dovednosti. „Dobrá neziskovka nepečuje jen o své klienty, ale také o své dobrovolníky, pokud s nimi spolupracuje,“ vysvětluje ředitelka organizace Lata Markéta Ježková.

Soutěž Hledá se autor bestselleru

Soutěž Hledá se autor bestselleru Nakladatelství Fragment vyhlásilo 5. ročník veřejné literární soutěže Hledá se autor bestselleru.

Betlémské zvonění v Betlémské kapli

 
 
Betlémské zvonění v Betlémské kapli do 4. ledna roku 2015 můžete navštívit vánoční výstavu v podzemních prostorách Betlémské kaple.

30 000 km na kole a víc jak 550 dní na cestách

30 000 km na kole a víc jak 550 dní na cestách Cesta okolo světa na kole, 27 zemí a přes 18 měsíců na cestách. Zdá se vám to nereálné? Pro Karola Voltemára – cyklistu, cestovatele a konzultanta  internetového  marketingu ze Slovenska, to je realita. V rámci jeho cestovatelského projektu World Bike Travel jel z Evropy až na kraj Asie, křížem přes Austrálii.

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
26
27
28
29
30
31
1
 
 
 
 
 
 
 
 
2
3
4
5
6
7
8
 
 
 
 
 
 
9
10
11
12
13
14
15
 
 
 
 
 
 
 
 
16
17
18
19
20
21
22
...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
23
24
25
26
27
28
1
 
 
 
 
 
 
»