Zdraví

Cyklus videí "Život za zdí" pomáhá

Dokumentární cyklus "Život za zdí" je určen převážně lidem s neléčenou depresí a úzkostnými poruchami. Videa, která natočil Jeroným Janíček spolu s Janem Švandou a v nichž oslovují přední odborníky v oblasti péče o duševní zdraví, získala velkou pozornost i podporu z řad veřejnosti.

Festival Evolution

Přijďte na Festival Evolution, který nabízí nepřeberné množství novinek, trendů a inspirace pro zdravé tělo i duši.

Hlídejte si své zdraví

Ministerstvo zdravotnictví připravilo ve spolupráci s Českou televizí tři edukační minipořady s tématikou zubní prevence, péče o vlastní zdraví a také s tématikou zdraví duševního. 

PŘEDNÁŠKY O DUŠEVNÍM ZDRAVÍ 2019

Fokus Praha vás zve na 12 přednášek s diskusí! Chcete se dozvědět, co dělat v krizi, jak pečovat o své duševní zdraví, jaké jsou hlavní důvody odmítání psychofarmak, jak funguje psychoterapie a mnoho dalšího? Přijďte si poslechnout zkušené odborníky z oblasti psychologie, psychoterapie, psychiatrie či sociální práce!

3. česká konference o psychopatii "PSYCHOPATIE - ZNAK DOBY?"

Je spuštěna registrace na velmi úspěšnou a žádanou konferenci o psychopatii. Těšit se můžete na skvělé speakery, mezi nimiž nechybí ani MUDr. Radkin Honzák!

Vyzkoušejte aplikaci Nepanikař, která pomáhá při psychických problémech!

Studenti Vysokého učeního technického v Brně navrhli první českou mobilní aplikaci, která pomáhá při psychických problémech.

Týdny pro duševní zdraví 2019 po celé ČR!

Přijďte na největší multižánrovou osvětovou kampaň o duševním zdraví a lidech s duševním onemocněním v ČR! Čeká na vás rozmanitý program v podobě koncertů, happeningů, výstav, divadelních a filmových představení, workshopů, dnů otevřených dveří, kulatých stolů, besed a diskusních fór o nejrůznějších aspektech duševního zdraví a mnoha dalších.

Světová zdravotnická organizace schválila jedenáctou revizi Mezinárodní klasifikace nemocí

Mezinárodní klasifikace nemocí (MKN) je normou pro hlášení nemocí a zdravotních stavů a základním nástrojem pro identifikaci zdravotních trendů a statistik v celosvětovém měřítku.

Lékaři bez hranic obnovují pátrací a záchranné operace ve Středozemním moři. Důvodem je zhoršující se situace v Libyi a nečinnost Evropy

Mezinárodní humanitární a zdravotnická organizace Lékaři bez hranic oznámila, že obnoví pátrací a záchranné operace v centrální části Středozemního moře.

ÚPAL VS. ÚŽEH

Mezi onemocnění, typická pro toto období, patří i ty vyvolané nepřiměřeným působením tepla na lidský organismus.

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
29
30
1
2
3
4
5
 
 
 
 
 
 
 
6
7
8
9
10
11
12
 
 
 
 
 
 
 
13
14
15
16
17
18
19
 
 
 
 
 
 
 
20
21
22
23
24
25
26
 
 
 
 
 
 
 
27
28
29
30
31
1
2