Pozvánka na Hattrick Challenge

Hattrick ChallengeFlorbalisty Bohemians čeká velký zápas proti celku Mladé Boleslavi před televizními kamerami. Před koncem základní části chtějí zelenobílí navíc zaútočit na letošní divácký rekord, a proto se chystá bohatý divácký program pro všechny příchozí diváky, kteří jak pevně věříme, dokážou spolu s našimi fanoušky připravit nezapomenutelnou atmosféru. V pondělí 15. února 2016 to v aréně Podvinný mlýn bude hodně velké!

Pondělní program – 15.2.2016:

Od 20:00 – FbŠ Bohemians vs. Mladá Boleslav – Tipsport Superliga, Arena Sparta

O podporu a správnou atmosféru jistě nebude nouze. Oba kluby se opírají o širokou fanouškovskou základnu. Zaplněné tribuny by měly hnát oba týmy za tím nejlepším florbalem, a pokud si chcete užít pondělní večer, rozhodně nesmíte na tomto utkání chybět.

Na utkání vás nečeká jen společné divácké choreo, fandítka, nebo vyzdobená hala do zelenobílých barev. Můžete se těšit na bohatě vybavenou fanzónu, která nabídne doprovodný program dětem i dospělým.

Nepůjde tedy pouze o florbal na hlavním hřišti. V prostorách haly najdete spoustu stanovišť, kde se můžete „vyřádit“.

Hattrick Challenge

Kromě toho na vás čekají vložené divácké soutěže, soutěž o mobilní telefon a dárky od našich partnerů.

Klub FbŠ Bohemians navíc hodlá zaútočit na letošní rekord v návštěvnosti na superligovém utkání. Ten činí 1260 diváků na prosincovém utkání Bohemians proti Vinohradům. Buďte u toho!

NA CO VŠECHNO SE TEDY MŮŽETE TĚŠIT?

PIVO NEBO NEALKO NÁPOJ PRO PRVNÍCH 600 DIVÁKŮ ZDARMA
Díky spolupráci s pivovarem Holba máme pro všechny fanoušky nachystanou speciální akci. Ve fanzoně za pokladnou prvních 600 diváků obdrží pivo Holba nebo nealkoholický nápoj zdarma.

OTEVÍRÁME VČAS
Hala spolu s doprovodným programem otevírá v 19:00. Vzhledem k tomu, že očekáváme opravdu „plný dům“, přijďte minimálně o nějakých 20 minut dříve před začátkem utkání. Vstupenku si můžete stáhnout na stránkách www.fbsbohemians.cz, nebo si ji můžete zakoupit na místě za 50,-Kč.  

VYHRAJTE MOBILNÍ TELEFON
Pokud potvrdíte svou účast na našem facebooku v události k utkání. Automaticky se dostáváte do slosování o mobilní telefon. Vítěze budeme losovat ve 2. přestávce.

FANSHOP
V našem fanshopu naleznete nabídku propagačních předmětů, které se vám určitě budou líbit. Využijte ideální příležitost k nákupu a vyzdobte svůj šatník zelenobílými doplňky. Zároveň zde můžete zakoupit i vstupenky na Superfinále 2016.

MASKOTI
O atmosféru se na tribunách budou starat kromě vás i maskoti. Našeho klokana doplní ještě maskot Superfinále florbalu,

DIVÁCKÉ SOUTĚŽE
V obou přestávkách nás čekají soutěže o hodnotné ceny. Dávejte tedy pozor, třeba klokan vybere do soutěže právě vás. Současně se můžete těšit  i na vložené soutěže, během třetin.

FANZONE
V aréně také necháme všechny diváky vyřádit. Bude zde fotokoutek s rekvizitami, florbalové minihřiště, stánky našich florbalových i neflorbalových partnerů, fanshop, a také otevřený bufet.

AUTOGRAMIÁDA HRÁČŮ
Po konci utkání se nebojte zajít za hráči pro podpis. V programu k utkání naleznete týmové foto, které vám hráči Bohemians rádi podepíšou.

DALŠÍ ČÁSTI DOPROVODNÉHO PROGRAMU
Samozřejmě nemůžeme prozradit všechno. Sledujte nás na našem oficiálním facebooku, kde v průběhu dalších dnů odtajníme kompletní doprovodný program. Další informace naleznete na www.facebook.com/fbsbohemians.


Vložila: Tereza Komůrková, únor 2016
Zdroj: TZ 

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
30
31
1
2
3
4
5
 
 
 
 
 
 
 
6
7
8
9
10
11
12
 
 
 
 
 
 
 
13
14
15
16
17
18
19
 
 
 
 
 
 
 
20
21
22
23
24
25
26
 
 
 
 
 
 
 
27
28
29
30
1
2
3