Publikace Na Freuda já nemám čas, doktore - k nahlédnutí v NICM

nakladatelství PotálPublikaceNa Freuda já nemám čas, doktore od nakladatelství Portál je k dispozici k nahlédnutí u nás v Národním informačním centru pro mládež, Na Poříčí 1035/4, Praha 1.

Cílem knihy je zpřístupnit zajímavou a složitou oblast duševních nemocí, přispět k rozšíření poznání a zmenšení nejasností, které v mnoha ohledech duševní nemoci stále provázejí. Kniha seznamuje s nejzajímavějšími nebo nejčastějšími duševními poruchami. Každá duševní nemoc je vždy uvedena ilustrativním příběhem, který názorně demonstruje, jak daná porucha může vypadat, jaké může mít projevy a znaky. Poté následuje čtenářsky přístupný komentář shrnující hlavní znaky dané duševní nemoci a doporučený postup k jejímu řešení.

brožovaná, 160 s., 249 Kč

Ukázka z knihy

Nová řada Portálu Populárně naučná literatura se obrací k těm čtenářům, které zajímají naše tradiční témata z psychologie, psychiatrie, sociologie a dalších oborů, ale nemají chuť pouštět se do odborných nebo profesně zaměřených knih. V řadě populárně naučné literatury proto najdou čtivě a srozumitelně napsané knihy uznávaných domácích i zahraničních autorů, kteří umějí podat své téma s nadhledem a přístupně, aniž by však sklouzli k povrchnosti nebo senzačnosti. Publikace z této řady proto osloví nejen poučenou laickou veřejnost, ale i studenty a odborníky, pro něž budou zajímavým zpestřením jejich studia nebo profesního rozvoje.

Kniha Na Freuda já nemám čas, doktore je prvním titulem nové řady. V této edici se také připravují: Martin Fafejta: Sociologie sexuality, Nina Schautová: Rozhodování a intuice, Vilayanur S. Ramachandran: Krátký výlet po lidském vědomí.

 

 

 

 

Vložila: Tereza Komůrková, srpen 2015
Zdroj: portal.cz

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
29
30
1
2
3
4
5
 
 
 
 
 
 
 
6
7
8
9
10
11
12
 
 
 
 
 
 
 
13
14
15
16
17
18
19
 
 
 
 
 
 
 
20
21
22
23
24
25
26
 
 
 
 
 
 
 
27
28
29
30
31
1
2