Rozvíjej se. Dělej, co Tě baví. Staň se legendou!

Za tu dobu inspirativními přednáškami, workshopy a osobnostními testy prošlo téměř 3 tisíce studentů a absolventů, zapojilo se více jak 40 vysokých škol a univerzit a vystoupilo přes 100 zajímavých řečníků a koučů, mezi nimi moderátorka Adéla Banášová, bývalý ředitel Microsoftu Jan Mühlfeit či spisovatel Michal Viewegh. V r. 2017 je hlavním partnerem program SmartUp Nadace O2.

Největší podzimní konference osobního rozvoje

Praha – Ve dnech 11. a 12. 11. 2017 od 9:45 se v prostorách Právnické fakulty Univerzity Karlovy, náměstí Curieových 7 uskuteční již pátý ročník konference osobního rozvoje Rise and Shine - Studentská konference 2017, která je určena pro studenty a absolventy VŠ ze všech oborů i veřejnost. Akce propojuje špičkové lektory, inspirující osobnosti a aktivní mladé lidi, kteří na sobě chtějí pracovat.

Jsme více než konference...

Na konferenci vystoupí 14 řečníků a řečnic, kteří jsou osobnosti ze světa osobního rozvoje, komunikace a kariérního poradenství, jakými jsou například Jana Bártíková, průvodce na cestě k dobré práci, kariérní kouč, která stojí za projektem Získám dobrou práci. Dále se můžete těšit na Hanu Ondruškovou, lektorku v oblasti soft skills a vyučující komunikace na VŠE. Na programu je i přednáška Ivo Tomana, marketingového odborníka a školitele osobního rozvoje a motivace. Sám autor 13 knih, 5 videoškolení a 7 motivačních audio CD dává velký důraz na sebedisciplínu: “Já, i když čtu v noci knížku, beru to jako práci, sbírám informace a zajímavé myšlenky. Pokud děláte něco, co vás baví, a vynikáte v tom, paradoxně odpočívat nemusíte,“ říká motivátor, který spoustu peněz dává do vzdělání. Sám chodí na různá školení nebo na ně posílá své spolupracovníky. Za investice do vzdělání považuje i nákupy knih. Rád čte životopisy slavných osobností, knihy o marketingu a psychologii.
Nedílnou součástí nedělního bloku je též různorodá nabídka kvalitních workshopů vedených profesionály, jako je například freelancer Pavel Ovesný s workshopem Punkové podnikání, nebo tanečnice, lektorka a fotografka Mirka Papajíková s tématem partnerských vztahů. V rámci doprovodného programu se dále můžete těšit na koučink, speak dating, kde se setkáte s rodilými mluvčími, i závěrečný networking. Na konferenci bude také uveden blok O2 SmartUp Talks, kde promluví ambasadorky programu o svých dobročinných projektech. Maximum informací se dozvíš na našem Facebooku.

rise and shine
Ivo Toman, školitel osobního rozvoje a motivace bude přednášet na Studentské konferenci 2017

Vzdělávací platforma Rise and Shine poskytuje široký záběr osobního rozvoje, jako jsou témata silných stránek, efektivity učení, life balance či komunikace a prezentačních dovedností. Naše dobré vztahy s univerzitami vytvářejí silnou podporu nejen účastníkům konferencí, ale i celému našemu neziskovému projektu. Pro naše konference vybíráme ty nejvíce inspirativní řečníky se silným osobním příběhem a motivací měnit celospolečenské stereotypy.

Pokud chceš zažít osobní rozvoj se spoustou podobně naladěných lidí, motivovaných a nadaných lidí jako jsi ty, přihlas se na:

http://www.riseandshine.cz/rise-and-shine-konference-2017/

Ing. Pavel Filip (Hlavní organizátor Rise and Shine),

pavel@riseandshine.cz, +420 603 568 618


Vložila: Barbora Bělíková, říjen 2017

Zdroj:www.riseandshine.cz


Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
31
1
2
3
4
5
6
 
 
 
 
 
 
 
7
8
9
10
11
12
13
 
 
 
 
 
 
 
14
15
16
17
18
19
20
 
 
 
 
 
 
 
21
22
23
24
25
26
27
 
 
 
 
 
 
 
28
29
30
31
1
2
3