Slabikář neformálního vzdělávání

Jsi pracovník s mládeží? Vyzkoušej nový Slabikář neformálního vzdělávání nebo hravý e-learning, který Ti pomůže s nastavováním vzdělávacích cílů...

 

 

 

 

 

V česko-slovenském kontextu doteď chyběla ucelená základna metodické podpory určené pro pracovníky s mládeží o tom, jak připravit, zrealizovat a vyhodnotit aktivity neformálního vzdělávání v práci s mládeží. Připojením ANEV (Asociace neformálního vzdělávání, z. s.) se k projektu organizace Youthwatch na Slovensku – Šlabikár neformálneho vzdelávania vznikla příručka a hravý e-learning na téma vzdělávacích cílů.

Česko-slovenský Slabikář neformálního vzdělávání v práci s mládeží je publikace věnující se prakticky neformálnímu vzdělávání od momentu, kdy hledání toho, co dělat až po vyhodnocení již konkrétní vzdělávací aktivity. V rámci Slabikáře je vytvořen i e-learning zaměřený konkrétně na Bloomovu taxonomii.

 

Jde o volně dostupnou příručku (online), kterou je možné zakoupit i ve vytištěné podobě. Je zde srozumitelným jazykem podaná teorie toho nejpodstatnějšího pro kvalitní neformální vzdělávání v práci s mládeží. Teorii vždy provází i příklady z praxe a praktická cvičení.  

Aby si pracovníci s mládeží mohli prakticky a interaktivní formou cvičit jednu z nejzásadnějších kompetencí v rámci neformálního vzdělávání – nastavování vzdělávacích cílů, byl připraven také (podpůrný nástroj ke Slabikáři) hravý e-learning.

Slabikář v češtině si můžete stáhnout zde.

Vyzkoušejte také e-learning (ve slovenštině a češtině)!

 

Zdroj: https://anev.cz/portfolio/slabikar/, anev.cz, www.msmt.cz

Vložila: Lucie Turzová, září 2019

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
30
1
2
3
4
5
6
 
 
 
 
 
 
 
7
8
9
10
11
12
13
 
 
 
 
 
 
 
14
15
16
17
18
19
20
 
 
 
 
 
 
 
21
22
23
24
25
26
27
 
 
 
 
 
 
 
28
29
30
31
1
2
3