Veletrh Profesia Days klepe na dvěře!

Dne 24. a 25. října 2012 se na výstavišti PVA EXPO Praha Letňany uskuteční veletrhu plný pracovních příležitostí a kariérních možností. Vystavovat budou zástupci z více než 85 zaměstnavatelů. Přijďte si vybrat z více než 6000 pracovních nabídek. Veletrh je určený všem, kteří jsou aktivní na trhu práce. Vstup na veletrh i bohatý odborný program je ZDARMA a my, Národní informační centrum pro mládež, na něm nesmíme chybět!

Návštěvníci se budou na Profesia days moci seznámit se zaměstnavateli a získat odpovědi na otázky k nové práci, které je zajímají. Program tvoří desítky přednášek a workshopů, můžete si vyzkoušet testování nebo využít poradenství. Na závěr každého dne losujeme hodnotné ceny pro návštěvníky, například vzdělávací kurzy nebo jazykový pobyt v zahraničí.

Na veletrhu se představí desítky českých i zahraničních společností. Výjimečným vystavovatelem je Evropská organizace pro nukleární vývoj CERN. Síť Eures představí pracovní a životní podmínky a nabídne práci v 11 státech Evropy. Nejvzdálenějším vystavovatelem je Contact Singapore, který bude lákat na práci do Asie. Mezi tradiční zaměstnavatele, kteří vystavují na Profesia days, se řadí Škoda Auto, Danone, Scania, Baumax ČR, Billa, McDonald's ČR, IBM Global Services Delivery Center Czech Republic, Česká spořitelna, Raiffeisen stavební spořitelna a mnoho dalších.

Na pódiu se budou střídat významní čeští personalisté s lektory, kteří vám poradí, jak zvýšit své šance při získání zaměstnání, jak úspěšně absolvovat pohovor nebo jak vyjednávat o platu. V přednáškových místnostech představí zaměstnavatelé svou firemní kulturu a nabídku volných pracovních pozic.

Návštěvníci na veletrhu mohou navštívit poradenskou místnost, kde na ně budou čekat konzultanti, kteří jim pomohou sestavit správný životopis, motivační dopis nebo udělí kariérní rady. Neziskové společnosti budou v poradně radit a učit, jak se vyhnout nebo postupovat v případě pracovní diskriminace - na základě věku, pohlaví, atd.

 

 

Vložila Kateřina Mydlářová, říjen 2012
Zdroj: Profesia Days

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
27
28
29
30
31
1
2
 
 
 
 
 
 
 
3
4
5
6
7
8
9
 
 
 
 
 
 
 
10
11
12
13
14
15
16
 
 
 
 
 
 
 
17
18
19
20
21
22
23
 
 
 
 
 
 
 
24
25
26
27
28
29
1