Zastávka volný čas

Přijďte ve středu 9. září na v pořadí již dvanáctý ročník akce pražských domů dětí a mládeže Zastávka volný čas.

Tato netradiční prezentace činnosti volnočasových organizací proběhne letos jako ostatně již mnoho let předtím na několika místech našeho hlavního města.

Karlín

V příjemném prostředí Kaizlových sadů v Karlíně bude prezentovat svoji činnost od 15 do 19 hodin Karlínské Spektrum DDM hl. m. Prahy. Děti si zde vyzkoušejí širokou škálu volnočasových aktivit, poznají lektory jednotlivých kroužků a získají podrobné informace o všem, co je zajímá. Pokud si některý z kroužků vyberou a zaregistrují se, získají malý dárek. Dále se návštěvníci mohou těšit na taneční a hudební vystoupení, skákací loď, mobilní lezeckou stěnu, skákací boty a další atrakce.

Vypich

Tradičním místem Zastávky volný čas je Vypich, kde na louce před Oborou Hvězda bude prezentovat od 14 do 18 hodin svoji činnost hlavní organizátor akce DDM Praha 6 a ze středisek DDM hl. m. Prahy - Stadion mládeže, Stanice techniků a Jezdecké středisko Zmrzlík. I zde se určitě nudit nebudete, protože na vás čeká bohatý program pro celou rodinu – z výtvarné dílny například oblíbené malování na obličej, 3D pero nebo výroba záložek. Chybět nebude skákací hrad, trampolína, skákací boty a dokonce ukázka 3D tiskárny. Těšit se můžete na vystoupení dětského pěveckého sboru Rolnička Praha, pro milovníky sportu je připravena florbal aréna. Součástí programu budou ukázky činnosti policie, hasičů a záchranářů a doprovodný pódiový program. Lákadlem pro děti může být i soutěž o zajímavé ceny. I zde budete moci přihlásit své dítě na kroužek.

Smíchov

Na náměstí 14. října na Smíchově představí od 14 do 18 hodin svoji činnost tři střediska DDM hl. m. Prahy - Klub Klamovka, Stanice přírodovědců a Informační centrum pro mládež a dále DDM Praha 5. Děti se mohou těšit na lezeckou stěnu, výtvarné a rukodělné dílny, ukázky jízd RC modelů aut, hlavolamy, výrobu odznaků (placek) a prodej bylinek. Jako v loňském roce nebude chybět možnost on-line přihlášení na kroužky.

Náměstí Míru

Z dalších míst, kde Zastávka volný čas proběhne, jmenujme např. Náměstí Míru, kde představí svoje aktivity domy dětí a mládeže Prahy 2, 3 a 4.
Vyberte si místo, které se vám líbí a jehož program vás zaujal, a přijďte strávit příjemné středeční odpoledne s námi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vložila Markéta Žáková, září 2015.
Zdroj: TZ akce

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
30
31
1
2
3
4
5
 
 
 
 
 
 
 
6
7
8
9
10
11
12
 
 
 
 
 
 
 
13
14
15
16
17
18
19
 
 
 
 
 
 
 
20
21
22
23
24
25
26
 
 
 
 
 
 
 
27
28
29
30
1
2
3